Яким є Помогатор у 2020-му?

20.03.2020

Останнім часом світ лихоманить настільки сильно, що і ми відчуваємо свою відповідальність перед суспільством як ніколи раніше.

Ми реалізуємо благодійні проекти вже близько 8 років. Фонд був завжди націлений на системну благодійність і максимально ефективні проекти в масштабах країни. На даний час ми не плануємо змінювати курс, проте вирішили переформатувати нашу роботу.

Як це відбудеться? Надалі ми плануємо підтримувати інші благодійні фонди, контролювати їх роботу та ефективність в рамках проектів, які ми будемо фінансувати. Чому ми прийняли таке рішення? Бо в Україні є багато фондів, які намагаються реалізувати корисні ініціативи. Проте їм часто не вистачає фінансування, щоби масштабуватись. Ми не бачимо сенсу конкурувати з ними у фандрейзінгу, а маємо намір їм допомогти.

Наш фонд не потребує додаткових коштів на своє утримання, але при цьому підвищує контроль за цільовим і ефективним використанням коштів своїх донорів. Ми знаходимо найкращих реципієнтів з бездоганною репутацією, розподіляємо кошти між ними. Таким чином, працюємо в найкращих традиціях інвестиційного та технологічного секторів, в яких зосереджені наші основні донори.

В даний момент ми спостерігаємо за ситуацією в Азії та Західній Європі і мусимо мобілізувати всі сили, щоби не допустити подібного сценарію в Україні. Ми маємо зробити все можливе, щоби бути готовими оперативно спасати життя. Після закінчення пандемії ми продовжимо реалізовувати системні благодійні проекти у співпраці із найефективнішими благодійними фондами України. Разом зможемо.