Організатор

Організатор: БФ Помогатор

БФ Pomogator

Pomogat.org

ПРО НАС

Ми – благодійний фонд “Помогатор”, зареєстрований в 2017 році з метою підвищення соціальної активності українських підприємств на благо держави. Для цього ми використовуємо чіткість, прозорість та інноваційність сучасного світу.

НАШ ЗАСНОВНИК

Наталя Терещенко

Наталя Терещенко

НАШІ ПЕРШОЧЕРГОВІ ЗАВДАННЯ:

1. Провести максимально відкритий конкурс соціальних проектів з великим охопленням.
2. Залучити якомога більше спонсорів для реалізації кращих благодійних ініціатив за оцінками фахівців.
3. Допомогти реалізувати обрані соціальні проекти, забезпечивши прозорість і результативність фінансових вливань.
4. За результатами реалізації проектів визначити найбільш ефективні з них, і сфокусувати роботу фонду саме в цьому напрямку.

НАША ІСТОРІЯ

Команда нашого фонду займається благодійністю вже 5 років. Серед нас здебільшого волонтери, вихідці з ІТ компаній.

Раніше ми працювали під брендом БФ “Наш Світ” (mirfund.org), що був зареєстрований у 2012 році в Києві і досі існує, надаючи адресну допомогу дітям. За результатами його діяльності ми зібрали понад 1 000 000 гривень ще до 2014 року. Згодом вектор діяльності фонду був тимчасово зміщений через події в Україні. Нам довелося зосередити зусилля на інших адресних проектах для допомоги нашій державі.

Останні півроку ми ретельно аналізували, де б ми могли бути максимально корисними на даному етапі розвитку України. Ми зрозуміли, що необхідно провести масовий мозковий штурм – всеукраїнський конкурс думок, які дадуть відповідь на питання: де саме допомога небайдужих людей, здатних якісно працювати на благодійному полі, буде максимально корисною.

Дана ідея отримала позитивні відгуки серед бізнесменів і благодійників. У зв’язку з цим і було створено благодійний фонд “Помогатор”, націлений на системну благодійність та максимально ефективні проекти в масштабах країни, результат яких можна буде легко оцінити в майбутньому.

НАШІ ПЕРЕМОГИ

Infografica

НАШІ РЕЄСТРАЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ

Статус
Статут
Виписка
Статут