Наша місія

Ми прагнемо підвищити якість життя в Україні вже сьогодні та побудувати гідне майбутнє для наступних поколінь. Задля цього ми стимулюємо соціальну активність українських підприємців та ідеологів соціальних проектів, що прагнуть змін на краще та готові взяти активну участь у їх реалізації.
наша історія
Команда нашого фонду займається благодійністю вже 5 років. Серед нас здебільшого волонтери, вихідці з ІТ компаній.
Ми почали займатися реалізацією проектів адресної допомоги хворим дітям. Протягом двох років нами було зібрано понад 1 000 000 гривень і надано допомогу 14 дітям. Того часу ми працювали під брендом БФ “Наш Світ” (mirfund.org), заснованим у 2012 році в Києві, і який існує й досі та надає адресну допомогу дітям.
Вектор діяльності фонду був тимчасово зміщений через події в Україні. Більшість реалізованих проектів того часу були націлені на підтримку ТПО та реабілітацію воїнів АТО.
Ми створили благодійний фонд “Помогатор”, націлений на системну благодійність та максимально ефективні проекти в масштабах країни, результат яких можна буде легко оцінити в майбутньому. Першим з таких проектів став Конкурс соціальних проектів, бюджет якого склав 2 500 000 грн. Було зібрано майже тисячу заявок, із яких члени експертної ради обрали п’ять переможців.
Наш засновник
Наталя Терещенко
“Стрімко крокуючи сходами вгору, маєш пам’ятати, що будуються ці сходи людьми, які жили, живуть і житимуть у твоїй країні. І саме завдяки усім цим людям ти маєш змогу цими сходами іти. Переймаючись власним майбутнім, важливо підтримувати тих, хто йде поруч; пам’ятати та допомагати тим, хто йде позаду, а особливо тим, хто не має сил або можливості зробити і кроку. Сила та добробут країни – це завдання та заслуга усіх і кожного із нас. І лише спільними зусиллями ми зможемо зробити світ навколо кращим.”

наші реєстраційні документи